Staňte se součástí našeho týmu. Volné pracovní pozice.

Od roku 2010 působíme v Hodoníně a dynamicky rosteme.  Díky rostoucí nabídce služeb a interních klientů, se zvyšuje naše úroveň odbornosti a znalostí, přirozeně a výrazně tedy rosteme i v počtu zaměstnanců a týmů.

Hledáte práci se spoustou výhod? My hledáme právě vás.


Nabídka práce

Neváhejte a zjistěte si více o aktuálních kariérních příležitostech. Přihlaste se na pozici v jaké byste se do budoucna viděli.

Naše aktuální volná pracovní místa:


Zaměstnanecké benefity

Myslíme na odpočinek, rodinu, budoucnost a finanční zdraví

30 dnů volna25 pracovních dnů dovolené za kalendářní rok 5 dnů volna navíc pro skvělý work-life balance (3 dny zdravotní volno, 2 dny tzv. Můj den) Příspěvek na stravováníPřispíváme na stravování 170 Kč/den (plně hrazené zaměstnavatelem). Roční částka: 42 500 Kč Cafeterie vč. Multisport kartyPřispíváme 6 000 Kč ročně na nákup dárků, letenek, wellness pobytů či Multisport karty. Den jinak2 dny v roce na dobrovolnickou aktivitu VzděláváníDesítky rozvojových kurzů a školení na výběr Odměna při odchodu do důchodu1 základní měsíční mzda, maximálně 35 000 Kč + 1 000 Kč za každý odpracovaný rok Volno pro těhotné ženyPro těhotné ženy 1 den volna za čtvrtletí navíc Ovocné dnyJednou týdně čerstvé ovoce Program psychologické a právní podporyNonstop krizová linka – možnost zdarma anonymních konzultací s psychologem i právní poradenství; pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky Penzijní připojištěníPřispíváme na penzijní připojištění až 2 400 Kč měsíčně. Maximální částku získáte po odpracování 37 měsíců. Roční částka: 28 800 Kč Zvýhodněné produktyVýhodné podmínky a slevy na produkty FSČS, Kooperativy a třetích stran, například prémiové úrokové sazby u hypoték a mnohé další. Částečná práce z Home officePo zaškolení a dosažení požadovaných výsledků, možnost práce až 3 dny v týdnů z domova Výplata základní mzdy při úmrtí zaměstnance12násobek základní mzdy Pracovní výročíPodle délky trvání pracovního poměru odměňujeme své dlouholeté zaměstnance extra body do Cafeterie. Bankéři pro zaměstnanceTento tým kolegů radí nejen nováčkům s finančními i nefinančními benefity. Zaměstnanecké spolkyPříspěvek 4 000 Kč ročně na základě členství ve spolku zřízeném zaměstnanci ČS Individuální zdravotní péče pro zaměstnanceJednou ročně preventivní hloubková prohlídka pro zaměstnance nad 55 let Služba uLékaře.czSlužba uLékaře.cz poskytuje nepřetržité online lékařské konzultace nebo objednání se k lékaři bez nutnosti osobní návštěvy a dlouhé čekací doby, a to pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky. Příspěvek na hlídáníPříspěvek pro rodiče při návratu z mateřské/rodičovské dovolené po dvou odpracovaných letech na hlídání dětí až do 5 let věku dítěte ve výši 4 000 Kč. Roční částka: 48 000 Kč Zaměstnanecký akciový programMůžete stát spoluvlastníkem společnosti, pro kterou pracujete. Máte možnost mít podíl na úspěchu Erste Group a zvýhodněně nakoupit akcie Erste Group.


Jak to u nás vypadá?

Egss Egss Egss Egss Egss Egss Egss Egss Egss

Vytisknout stránku Vytisknout stránku