Poskytujeme vysoce kvalitní bankovní služby výhradně pro banky a další členy Erste Group.

Map EgssErste Group Shared Services (EGSS) poskytuje vysoce kvalitní služby výhradně pro členy Erste Group, jako jsou Erste Group AG, Erste Bank Oesterreich, rakouské spořitelny a další dceřiné společnosti. Jako poskytovatel back-office služeb nabízíme širokou škálu služeb - od zpracování plateb a spravování klientských dat až po služby v oblasti financování a finančních trhů.

InfoZaloženo v roce 2010
LocationSídlíme v Hodoníně v Jihomoravském kraji
People160 zaměstnanců + několik „dohodářů“ (DPP/DPČ)

Vlastnická struktura

60% vlastněno Erste Group AG


Naši lidé – společně tvoříme EGSS

Naši společnost tvoří naši lidé.

Společně tvoříme tým profesionálů, kteří na sebe berou odpovědnost, zpracovávají bankovní služby s důrazem na detail a v definované kvalitě, významně přispíváme k úspěchu našich klientů a k rozvoji našich procesů i společnosti samotné.

Naše hodnoty


Naše mise

Jsme partnerem pro  strategické a "digi" iniciativy, které mění banku.

Jsme hrdí na své rozsáhlé dovednosti a znalosti procesů, protože nám umožňují být spolehlivým partnerem Erste Group.

Klíčem k tomu, co děláme, je zaměření na klienta a jeho spokojenost.

Jsme vysoce profesionálním poskytovatelem služeb s veškerou odpovědností za efektivní a kvalitní zpracování, které neustále zvyšuje spokojenost klientů.


Management

Bc. Simona Sándor     

Simona Sándor se v roce 2010 stala součástí týmu České spořitelny. Krátce nato nastoupila do společnosti Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o., kde zastávala pozici výkonné asistentky managementu a podílela se na převodu klíčových aktivit z Rakouska do EGSS. Poté, díky svým vynikajícím výsledkům a hluboké znalosti našich procesů vedla několik let oddělení controllingu v EGSS. Od 1. července 2023 byla jmenována výkonnou ředitelkou EGSS.

Michael Bastel

 

Management

We are part of Erste Group

Market map

První spořitelna v Rakousku byla založena v roce 1819. Jejím cílem bylo umožnit lidem ze všech společenských vrstev vytvářet úspory pro jejich budoucnost. Erste Group je jednou z největších bankovních skupin ve střední a východní Evropě.

 

Stats

Erste Group se dnes i v budoucnosti soustřeďuje na finanční zdraví: „We create financial health.“

Vytisknout stránku Vytisknout stránku