Specialista Back Office/ Back Office Specialist I

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste Group.

The position is suitable also for applicants without knowledge of the Czech language. The required proficiency in English is at level B1.

Hledáme nové kolegy do našeho EGSS týmu

Aktivně budujeme zpracování v nových oblastech souvisejících s činnostmi back office. Přejímáme další procesy z rakouské mateřské společnosti a stále se rozrůstáme! Proto hledáme novou posilu s pozitivním přístupem do našeho stabilního týmu. Láká a zajímá vás co se děje v pozadí banky? Chcete využít znalost cizího jazyka a komunikovat s kolegy ze skupiny Erste?

Chcete-li nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru ve stabilní nadnárodní společnosti přijďte k nám. Dostanete se mezi skvělou skupinu lidí a můžeme Vám nabídnout mnohem víc.

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste pečlivý/á, spolehlivý/á, máte analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku a smysl pro detail,
  • dokážete se orientovat na výsledek a umíte si poradit, i když jste pod tlakem,
  • ovládáte anglický jazyk na úrovni min B1 – B2, německý jazyk výhodou,
  • tým a dobrá nálada na pracovišti je pro vás prioritou, máte dobré komunikační schopnosti,
  • rozumíte si s PC a MS office,
  • jste absolventem střední školy nebo jste studentem/ absolventem VŠ.

Co bude náplň Vaší práce?

  • vyřizování různorodých požadavků v oblasti zpracování plateb a správy klientských dat pro členy skupiny Erste Group a rakouské Sparkasse banky, a to dle podmínek v požadované kvalitě a rychlosti,
  • zpracování administrativních úkonů a reportů souvisejících s platebními transakcemi,
  • orientace, zadávání a kontrola dat v interních systémech banky na PC,
  • spolupráce s jinými odděleními a kolegy v rámci skupiny Erste Group,
  • komunikace emailem nebo telefonicky v anglickém či německém jazyce s bankami a bankovními manažery,
  • podílení se na zlepšování pracovních procesů.

Výhodou pro Vás bude:

  • zkušenost s prací v back office,
  • znalost bankovních produktů a platebních nástrojů,
  • praxe v bankovnictví nebo na pozici podobného zaměření (např. zpracování účetních dokladů apod.).

Co od nás získáte?

  • jistotu a zázemí stabilní společnosti,
  • kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí,
  • kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu,
  • možnost podílet se na projektech v Rakousku.

Zaměstnanecké benefity:

  • 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna,
  • benefit částečně možnost práce z Home Office,
  • plně hrazené stravenky v hodnotě 115 Kč/den,
  • příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie,
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2.400 Kč měsíčně,
  • jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Jiné:

  • nástup možný ihned nebo dohodou,
  • ohodnocení: základní mzda od 18 000 Kč – 20 000 Kč + osobní ohodnocení

Staňte se členem našeho týmu! Těšíme se na vaše životopisy, které můžete zasílat na: lenka.chovancikova@erste-gss.com

Zasláním životopisu a motivačního dopisu na tuto pozici souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rozsahu, který je nezbytně nutný pro výběr zaměstnance. Údaje budou zpracovávány pouze po dobu výběrového řízení na tuto pozici.